Ndryshimi mes inspektimeve të "Kultura"

Jump to navigation Jump to search
3 bytes removed ,  4 vjet më parë
(kam ndryshy ato ç qe maloket i bojn q)
 
== Zhvillimi i kulturës ==
"Kultura është gjithë ç'ka, nuk ta ka dhënë natyra por e ke krijuar vetvetë"
Kultura e vërtetë na çel rrugën e së vërtetës.Ajo eshte zana e "dhuruar"nga Zoti dhe karakterizon mentalitetin e njeriut.GjithçkaG jithçka qe njeriu ka arritur jo vetem prej shkolles por dhe nepermjet aftesive te tij per te shikuarparë boten ne njenjë menyre tjeter.
 
*
 
[[Kategoria:Kultura]]
Anonymous user

Menyja e navigimit