Ndryshimi mes inspektimeve të "Wikipedia:Vërejtje e Ankesa"

Jump to navigation Jump to search
ska përmbledhje të redaktimeve
 
:::Nderhyrja e Liridonit eshte mjaft e drejte ndersa veprimet e tua Flladimi, jane paksa te nxituara. Fakti qe ti ke shkruajtur apo ke permiresuar keto artikuj, nuk te jep ty te drejte te besh me to cfare te duash dhe t'i vendosesh fotot si te duash. Fotot, duhet te ilustrojne sa me mire artikujt dhe nuk duhet jene as te teperta dhe as shume te medha. E kuptoj qe kane rendesi per ty, por jo per lexuesit e thjeshte. Mund te shikosh edhe enciklopedite ne gjuhe te tjera dhe do te shohesh se s'ka ndonje artikull me foto kaq te medha. Nese deshiron te kandidosh ndonje artikull per artikull te perkryer te siguroj se askush nuk do te merret me madhesine e fotove, madje do te thoja se fotot shume te medha mund te benin qe nje perdorues te votonte kunder zgjedhjes se atij artikulli si artikull te perkryer. Nuk te kuptoj kur thua se eshte nje xhelozi e Liridonit, kur Liridoni eshte i vetmi perdorues qe te vleresuar per punen e bere ketu, dhe madje edhe keshillat, t'i ka dhene ne nje menyre teper miqesore, gje qe administratore te tjere zor se do e benin, ndersa pergjigjet tuaja kane lene shume per te deshiruar. --[[Përdoruesi:Olsi|Olsi]] ([[Përdoruesi diskutim:Olsi|diskutimet]]) 25 mars 2016 16:32 (CET)
 
Peshendetje , ka nje ankese mbi llojeve te informacioneve te cilat jame te pakta ku mund te permend djegjen e pyjeve ku ka shume pake informacione mbi statistikat e pyjeve te djegura.
14

edits

Menyja e navigimit