Ndryshimi mes inspektimeve të "Wikipedia:Vërejtje e Ankesa"

Jump to navigation Jump to search
:{{re|Sofia aa}} Keni shumë të drejtë. Nëse keni dëshirë të krijoni artikuj me këto tema ne mund tju ndihmojmë si të filloni redaktimet e para.--[[Përdoruesi:Liridon|Liridon]] ([[Përdoruesi diskutim:Liridon|diskutimet]]) 8 nëntor 2016 22:15 (CET)
 
Pershendetje . une kam bere nje ankese ne lidhje me djegjen e pyjeve ne Shqiperi dhe me von me vin nje mesazh nga Liridoni i cili methote qe kam te drejte pasi eshte e vertete per mungesen e informacioneve per kete teme . Por me vone me vin nje mesazh nga njefar OlsiBeta i cili me kundervihet duke me then se skam te drejte . Prandaj une i kerkoj ketij ta rishikoje edhe njeher ate mesazh . DHE PRES TE ME KERKOJE FALJE PASI U NDJEVA E FYER.Dhe nje gje OlsiBeta duhet te jeni me komunikues me te tjeret merr shembull nga Liridoni.{{Unsigned|Sofia aa}}
:Pershendetje! Perdoruesi OlsiBeta nuk ekziston ne Wikipedia, por besoj se behet fjale per perdoruesin OlsiBot, i cili eshte nje robot qe u dergon mesazh mireseardhjeje perdoruesve te rinj ne faqet e tyre te diskutimit, dhe ne mesazhin qe ka lene OlsiBot nuk dalloj ndonje kundervenie ndaj asaj qe keni thene ketu. Per cdo paqartesi apo problem mund te shkruani serish. Gjithe te mirat. --[[Përdoruesi:Olsi|Olsi]] ([[Përdoruesi diskutim:Olsi|diskutimet]]) 23 nëntor 2016 16:39 (CET)

Menyja e navigimit