Ndryshimi mes inspektimeve të "Wikipedia:Vërejtje e Ankesa"

Jump to navigation Jump to search
v
 
ME FALNI per mesazhin e fundit pasi u nxitova dhe nuk i kontrollova mire mesazhet mund TE FSHIHET AJO "ANKES" JU LUTEM .Dhe nese eshte e mundur mund te bisedoj personalisht me administratorin DIHET NQS AI KA DESHIRE.Nese po mund te te jap gmail-in tim.JU LUTEM MOS E MERRNI PER KEQ KETE MESAZH.{{Unsigned|Sofia aa}}
:Nuk ka problem, nuk kemi pse ta marrim per keq mesazhin. Wikipedia ka disa administratore, listen e te cileve mund ta gjeni [[WP:A#Lista_e_administruesve|ketu]]. Nese doni te kontaktoni nje administrator privatisht, mund te klikoni emrin e tij dhe te perdorni opsionin "Email perdoruesit", qe gjendet ne anen e majte te faqes. --[[Përdoruesi:Olsi|Olsi]] ([[Përdoruesi diskutim:Olsi|diskutimet]]) 24 nëntor 2016 00:33 (CET)

Menyja e navigimit