Ndryshimi mes inspektimeve të "Kongresi Kombetar Indian"

Jump to navigation Jump to search
ska përmbledhje të redaktimeve
(Faqe e re: {{Kongresi Kombëtar Indian |emri_i_partisë = Indian National Congress |colorcode = sky blue |party_logo = File:Flag of the Indian National Congress.svg|thumb|Flag of the Indian Nat...)
 
{{Partia Demokratike
{{Kongresi Kombëtar Indian
|emri_i_partisë = Indian National Congress
|colorcode = sky blue
|spektri = E majta e qendrës
|ndërkombëtare = [[Aleanca Progresiste]] dhe [[Nderkombëtarja Socialiste]]
|ngjyra = Blu i hapurcelur
|website = [[http://www.inc.in/|INC website]]
}}
Anonymous user

Menyja e navigimit