Ndryshimi mes inspektimeve të "Bigpoint"

Jump to navigation Jump to search
9 bytes removed ,  4 vjet më parë
v
rregullim i sintaksës duke përdorur AWB
v (added Category:Kompani using HotCat)
v (rregullim i sintaksës duke përdorur AWB)
 
=Heiko Hubertz=
'''Heiko Hubertz''' është krijuesi I '''Bigpoint''', me lokacion në Hamburg, Berlin,San Francisco dhe Malta.Sot kompania e cila u krijua në vitin 2002 është një nga portalet më të avansuara për lojra dhe numëron tri nga lojrat më të popullarizuara në botë me rreth 155 milion përdorues të regjistruar. Bigpoint regjistron perreth 250,000 përdorues qdo ditë.
 
==Historiku i Bigpoint==

Menyja e navigimit