Dallime mes rishikimeve të "Takashi Inui"

Jump to navigation Jump to search
2 bytes removed ,  4 vjet më parë
→‎Lidhje të jashtme: përmirësime teknike, zëvendësova: Lidhje të jashtëme → Lidhje të jashtme
v (përmirësime teknike, replaced: Për reprezentacionin e japoneze luajti → Për reprezentacionin japonez ka luajtur, loje → ndeshje, dhe shënoi using AWB)
(→‎Lidhje të jashtme: përmirësime teknike, zëvendësova: Lidhje të jashtëme → Lidhje të jashtme)
|}
 
==Lidhje të jashtëmejashtme==
*[http://www.national-football-teams.com/player/29488/Takashi_Inui.html Ekipet kombëtare të futbollit]
 
37.617

edits

Menyja e lëvizjeve