Ndryshimi mes inspektimeve të ".tj"

Jump to navigation Jump to search
18 bytes removed ,  3 vjet më parë
përmirësime teknike, hoqa: sv:Toppdomän#T duke përdorur AWB
(përmirësime teknike, hoqa: sv:Toppdomän#T duke përdorur AWB)
 
'''.tj''' është prapashtesa e fletave të [[interneti]]t dhe paraqet [[Domeni internacional i shteteve|domenin zyrtar]] të [[Taxhikistani]]t.
 
{{Www-cung}}
== Lidhje të jashtme ==
[[Kategoria:Taxhikistan]]
 
 
[[sv:Toppdomän#T]]
{{Www-cung}}
37.617

edits

Menyja e navigimit