Jump to content

Dallime mes rishikimeve të "1001 Nete"

4 bytes removed ,  5 vjet më parë
→‎top: përmirësime teknike duke përdorur AWB
[Redaktim i kontrolluar][Redaktim i kontrolluar]
(→‎top: përmirësime teknike duke përdorur AWB)
'''1001 Nete''' është një album i kërkuar shume nga fansat e ish këngëtares tone [[Donika Gashi]], është publikuar me [[3 dhjetor]] te vitit [[2000]].
 
Ky album mban 12 kënge te kompozuara nga Kompozitoret tone Kosovare [Armend Rexhepagiqi dhe Aida Baraku].
 
== Këngët ==
37.617

edits