Dallime mes rishikimeve të "Messenger"

Jump to navigation Jump to search
No change in size ,  4 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
'''Messenger''' është sistem kompjuterik rrjetor i cili mundëson dërgimin dhe pranimin e drejtpërdrejtë të porosive, qofshin ato tekstuale, akustike, vizuale apo lloje të ndryshme të paketave informative dhe dokumenteve. Versionet e fundit të sistemeve të njohura për komunikim si MSN Messenger, Yahoo Messenger e disa tjera mundësojnë dhe [[Remote Administration|administrimin]] e kompjuterit personal të bashkë komunikuesit, kuptohet me dhënje të lejes. person
al të bashkë komunikuesit, kuptohet me dhënje të lejes.
 
== Historiku ==
1

edit

Menyja e lëvizjeve