Dallime mes rishikimeve të "Komedia Hyjnore"

Jump to navigation Jump to search
 
== Përmbajtja ==
Shtegtimet nëpër rrugë të llahtarshme, me plot vajtime, dhimbje, pendime, dyshime e gëzime, përfshijnë një botë me njerëz të të gjitha kohërave dhe të të gjitha shtresave. 34
 
=== Udhëtimi imagjinar ===
Anonymous user

Menyja e lëvizjeve