Dallime mes rishikimeve të "1453"

Jump to navigation Jump to search
48 bytes removed ,  5 vjet më parë
përmirësime teknike, hoqa: <!--Kategorizimi-->, <!--nderlidhje--> duke përdorur AWB
No edit summary
(përmirësime teknike, hoqa: <!--Kategorizimi-->, <!--nderlidhje--> duke përdorur AWB)
 
 
[[Skeda:Siege constantinople bnf fr2691.jpg|thumb|300px]]
{{Tabelamuajve}}
* [[22 prill]]: [[Beteja e Pollogut]].
* [[2 prill]] - [[29 maj]]: Rrethimi dhe rënia e Kostandinopojës.
 
 
 
 
 
 
 
 
== Lindje ==
 
== Vdekje ==
 
<!--Kategorizimi-->
<!--nderlidhje-->
 
[[Kategoria:Kalendari]]
37.617

edits

Menyja e lëvizjeve