Ndryshimi mes inspektimeve të "Addis Ababa"

Jump to navigation Jump to search
2 bytes removed ,  3 vjet më parë
përmirësime teknike duke përdorur AWB
v
(përmirësime teknike duke përdorur AWB)
{{pa referenca}}
[[Skeda:Ethiopia-Addis Ababa.png|parapamje|djathtas|300px|shtrirja gjeografike ]]
 
'''Addis Abeba''' është kryeqyteti i [[Etiopia|Etiopisë]]. Sot është qëndra më e madhe ekonomike e [[Etiopisë|Etiopia]].
* [http://clpmag.org/content/contentpages/2008/blogs/sarah/Stuteville_Dawn.php Dawn in Addis] Multimedia from CLPMag.org
* [http://www.addismap.com/ Interactive City Map and Business Finder]
 
 
=== Foto dhe guida turistike ===
37.617

edits

Menyja e navigimit