Dallime mes rishikimeve të "Butani"

Jump to navigation Jump to search
51 bytes removed ,  4 vjet më parë
→‎Shiko dhe këtë: përmirësime teknike, hoqa: <!--interwiki-->, <!-- kategorizim dhe ndëruiki--> duke përdorur AWB
v (→‎Shiko dhe këtë: rregullim sintakse)
(→‎Shiko dhe këtë: përmirësime teknike, hoqa: <!--interwiki-->, <!-- kategorizim dhe ndëruiki--> duke përdorur AWB)
<!--Lidhje tjera-->
 
<!-- kategorizim dhe ndëruiki-->
{{VendeAzise}}
 
{{Gjeo-cung}}
 
<!--interwiki-->
37.617

edits

Menyja e lëvizjeve