Dallime mes rishikimeve të "Ernie Hudson"

Jump to navigation Jump to search
No change in size ,  5 vjet më parë
→‎top: përmirësime teknike, zëvendësova: Dhjetor → dhjetor duke përdorur AWB
vNo edit summary
(→‎top: përmirësime teknike, zëvendësova: Dhjetor → dhjetor duke përdorur AWB)
'''Ernest Lee "Ernie" Hudson Sr''' (lindur më [[17 Dhjetordhjetor]] [[1945]] ësht nje aktor i njohur amerikan ka luajtur ne shumë filma dhe shfaqje televizive por me te nojurit nga filmat qe ka luajtu ai janë [[The Crow film|The Crow]] dhe [[Gohstbuster]] etj...
 
[[File:10.17.09ErnieHudsonByLuigiNovi.jpg|thumb|Ernie Hudson ne vitin 2009]]
37.617

edits

Menyja e lëvizjeve