Dallime mes rishikimeve të "MiG-17"

Jump to navigation Jump to search
2 bytes removed ,  5 vjet më parë
përmirësime teknike, zëvendësova: Tetor → tetor duke përdorur AWB
vNo edit summary
(përmirësime teknike, zëvendësova: Tetor → tetor duke përdorur AWB)
|is_ranged=no
<!-- Service history -->
|service= [[Tetortetor]] [[1952]]
|used_by= [[Forcat Ajrore Sovjetike]], etj.
|wars=
*(disa versione janë paisur me 3 topa [[Nudelman-Rikhter NR-23]] dhe 2 raketa [[AA-2 Atoll]]
}}
 
 
 
[[Kategoria:Aeroplanë luftarakë]]
37.617

edits

Menyja e lëvizjeve