Ndryshimi mes inspektimeve të "Çmimi i madh i Bahrainit 2006"

Jump to navigation Jump to search
→‎top: përmirësime teknike, zëvendësova: Mars → mars (2) duke përdorur AWB
v (WP:CHECKWIKI error fixes using AWB (12006))
(→‎top: përmirësime teknike, zëvendësova: Mars → mars (2) duke përdorur AWB)
Country = Bahrain|
Grand Prix = Bahrain|
Date = 12 Marsmars|
Year = 2006|
Race_No = 1|
}}
 
Çmimi i parë në [[Formula Një|Formula 1]] për sezonin 2006 ishte për garën e mbajtur në '''[[Çmimi i Madh i Bahrainit|Bahrain]]''' mbajtur më [[12 Marsmars]] të viti [[2006]] në [[Bahrain International Circuit]] dhe gara e tretë e mbajtur në [[Çmimi i Madh i Bahrainit|Bahrain]].
 
Kjo paraqet garën e parë nga 18 gjithsej në këtë sezonë.
37.617

edits

Menyja e navigimit