Dallime mes rishikimeve të "Libia"

Jump to navigation Jump to search
48 bytes removed ,  4 vjet më parë
→‎Lidhje të jashtme: përmirësime teknike, hoqa: <!--interwiki-->, <!-- kategorizim dhe ndëruiki--> duke përdorur AWB
v (removed Category:Shtete using HotCat)
(→‎Lidhje të jashtme: përmirësime teknike, hoqa: <!--interwiki-->, <!-- kategorizim dhe ndëruiki--> duke përdorur AWB)
----
* [http://www.photos-libye.com/ Photos of Libya]
<!-- kategorizim dhe ndëruiki-->
{{Afrika-gjeo-cung}}
{{VendeAfrikane}}
 
[[Kategoria:Libi|*]]
 
 
<!--interwiki-->
{{Afrika-gjeo-cung}}
37.617

edits

Menyja e lëvizjeve