Dallime mes rishikimeve të "Godishnjaku"

Jump to navigation Jump to search
112 bytes added ,  4 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim nga aplikacioni për celular
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
}}
'''Godishnjaku''' është një vendbanim në komunën e [[Besiana|Podujevës]], [[Kosova|Kosovë]].
Dhe eshte nje fshat.Ka mbi 100 shtepi dhe ndodhet ne Kosovë.
 
https://m.facebook.com/Wikipedia-SHQIP-580937988770725/?ref=bookmarks
 
== Shih dhe këtë ==

Menyja e lëvizjeve