Ndryshimi mes inspektimeve të "Poneshi"

Jump to navigation Jump to search
114 bytes removed ,  3 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
(Faqe e re: {{Fshat (Kosova) |Fshati= Poneshi |Nofka = |Moto= |Flamuri_figura= |Flamuri_artikulli = |Stema_figura= |Stema_artikulli = |Stema_gjerësia= |Pamje = |Përshkrimi i pamjes = <!--Ad...)
 
|Përshkrimi i pamjes =
 
<!--Administrimi-->
|Rajoni= [[Rajoni i Gjilanit|Gjilan]]
|Komuna= [[Komuna e Gjilanit|Gjilan]]
 
|Lartësia =
<!--Statistika dhe Transporti-->
|Lartësia=
|Themelimi =
|Vendasit =
|Sipërfaqja=
|Zona Kohore = [[Zona Kohore e Evropës Qendrore|ZKEQ]] ([[UTC+1]])
|Ora Verore= [[Ora Verore e Evropës Qendrore|OVEQ]] ([[UTC+2]])
|Kodi Postal = 60000
|Prefiksi= 320
|Targa e automjeteve = 06
 
<!--Demografia-->
|Popullsia =
|Dendësia=
 
<!--Harta-->
|Harta_foto=
|Harta_foto_shënimi=
|përshkrimi_harta=
 
<!--Koordinatat Mënyra #1-->
| gjer_g=| gjer_m= | gjer_s= | gjer_dr =N
| gjat_g=| gjat_m= | gjat_s= | gjat_dr =E
 
<!--Koordinatat Mënyra #2-->
|gjerësia = 42.4846606
|gjatësia = 21.3753153
 
|WebFaqja =

Menyja e navigimit