Ndryshimi mes inspektimeve të "Përdoruesi diskutim:Matiia"

Jump to navigation Jump to search
(Faqe e re: {{Tung}})
 
{{Tung}}
 
== Ftesë për të marë pjesë në CEE spring 2017 ==
 
 
Përshëndetje,
 
Sic mund ta keni vënë re tek banneri i Sq Wikipedias, është hapur një konkurs redaktimi ku marin pjesë shtetet e Europës Juglindore. Shqipëria dhe Kosova jane dy prej shteteve pjesëmarrese. Nëse jeni i/e interesuar për të kontribuar ju lutemi lexoni më shumë sesi mund të përfshiheni këtu.
 
Faleminderit, --[[Përdoruesi:Margott|Margott]] ([[Përdoruesi diskutim:Margott|diskutimet]]) 10 prill 2017 13:50 (CEST)

Menyja e navigimit