Ndryshimi mes inspektimeve të "Oliver Kahn"

Jump to navigation Jump to search
290 bytes added ,  3 vjet më parë
 
== Referenca ==
<references group="Oliver Kahn ka lindur në Karlsruhe të Gjermanisë në 15 Qershor 1969." />Oliver Kahn ka lindur në Karlsruhe të Gjermanisë në 15 Qershor 1969.Ai ka luajtur në futboll si portier dhe ka korrur 24 fitore,madje mund të konsiderohet si portieri më i mirë i të gjithë kohërave.{{FIFA 100}}
<references/>
{{FIFA 100}}
{{Futbollisti Gjerman i Vitit}}
[[Kategoria:Lindje 1969]]
Anonymous user

Menyja e navigimit