Ndryshimi mes inspektimeve të "Bedi Pipa"

Jump to navigation Jump to search
3 bytes removed ,  3 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
(Faqe e re: '''Bedi Pipa''' (Shkodër, 1923 - Tiranë, 12 janar 1948) ishte arsimtare dhe shkrimtare shqiptare. Kategoria:Biografi shqiptarësh Kategoria:Vdekje 1948| Kategoria:Arsimtar...)
 
[[Kategoria:Biografi shqiptarësh]]
[[Kategoria:Vdekje 1948]]|
[[Kategoria:Arsimtarëmësues shqiptarë]]
[[Kategoria:shkrimtarë shqiptarë]]
7.597

edits

Menyja e navigimit