Dallime mes rishikimeve të "Lista e personaliteteve nga komuna e Podujevës"

Jump to navigation Jump to search
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
*[[Xhavit Bajrami]] - Kick Bokser - Kampion ne Arenen Nderkombetare
 
=== Shkencëtarë/Shkrimtarë/Mësimdhënës ===
 
* [[Abdylatif Fusha]], Dr.
* [[Adem Demaçi]],
* [[Agim Pireva]] shkencatShkencat farmaceutikeFarmaceutike
* [[Albinot Maloku]], Mr., Politolog
* [[Ali Hamiti]], Dr., profesorProfesor universitarUniversitar
* [[Ali Muçolli]], Veteran i Arsimit
* [[Alton Rexha]], Ekonomist i Diplomuar
* [[Arif Kutleshi]], Poet dhe shkrimtarShkrimtar
* [[Avdullah Vokrri]], Dr.
* [[Bahtir Sheholli]], Dr.
* [[Bajram Krasniqi]], Dr.
* [[Bedri Nishevci]], sociologSociolog
* [[Bekim Fusha]] shkencat farmaceutike
* [[Dr.Sabit Kapiti]], Mësues/ Stomatolog, Kryetar i Ballit Kombetar
* [[Gani Sheholli]], fizikan
* [[Gani Xhafolli]], shkrimtar
* [[Genti Sheholli]], kengetar dhe kitarist
* [[GENTI Sheholli]], Talent i muzikes
* [[Gezim Visoka]], DR., Ligjerues ne Dublin City University
* [[Hakif Hyseni]], Mr.sci, i Shkencave Pyjore
* [[Vehbi Kikaj]], shkrimtar
* [[Zejnullah Rrahmani]], Akademik, shkrimtar dhe profesor universitar
* [[Bajram Fusha]], Ekonomist
* [[Rexhep Fusha]], Gjykatës tani avokat,
* [[Shefki Fusha]], mësues veteran i arsimit
* [[Lutfi Lepaja]], shkrimtar
 
=== Artistët ===
 
* [[Genti Sheholli]], kengetar dhe kitarist
 
 
Anonymous user

Menyja e lëvizjeve