Ndryshimi mes inspektimeve të "Korça"

Jump to navigation Jump to search
52 bytes added ,  3 vjet më parë
→‎Personalitete nga Korça: Shtova information te munguar
(Fshiva fjalën Lusiana mbas shtetit Shqipëri. Nuk kishte lidhje)
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
(→‎Personalitete nga Korça: Shtova information te munguar)
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
Në rend alfabetik sipas mbiemrit:
{{div col|3}}
*[[Irdi Agastra]] biznesmen I njohur [[filantrop]]
*[[Thoma Avrami]], poet dhe aktivist i [[Rilindja Kombëtare|Rilindjes Kombëtare]]
*[[Thoma Turtulli]] dhe [[Mihal Turtulli]], figura publike dhe bamirës.
Anonymous user

Menyja e navigimit