Dallime mes rishikimeve të "20 Shtator"

Jump to navigation Jump to search
No change in size ,  4 vjet më parë
v
Mbrojtur "20 Shtator": Vandalizëm i tepërt ([Redaktimi=Blloko përdoruesit pa llogari] (i pacaktuar) [Zhvendosja=Blloko përdoruesit pa llogari] (i pacaktuar))
(Refuzoi 10 ndryshimet e fundit të tekstit (nga 79.106.126.29) dhe riktheu rishikimin 1748767 nga B A T O)
v (Mbrojtur "20 Shtator": Vandalizëm i tepërt ([Redaktimi=Blloko përdoruesit pa llogari] (i pacaktuar) [Zhvendosja=Blloko përdoruesit pa llogari] (i pacaktuar)))
 

Menyja e lëvizjeve