Dallime mes rishikimeve të "Statusi i ruajtjes së llojeve natyrore"

Jump to navigation Jump to search
rregullime të tekstit duke përdorur AWB
(→‎Burimi i të dhënave: rregullim i sintaksës)
(rregullime të tekstit duke përdorur AWB)
: shtrirja natyrore e llojeve nuk është zvogëluar dhe as nuk duket të zvogëlohet për një të ardhme të afërt , dhe
: ekziston dhe me siguri, do të vazhdon të mbetet një habitat i madh dhe i mjaftueshëm, për mirëmbajtjen e populacioneve të tyre, në baza afatgjate.
 
{{cung}}
==Burimi i të dhënave==
{{Reflist}}
 
[[Kategoria:Natyrë]]
 
 
{{cung}}

Menyja e lëvizjeve