Ndryshimi mes inspektimeve të "Jimmy Wales"

Jump to navigation Jump to search
19 bytes removed ,  3 vjet më parë
Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 93.86.85.171) dhe riktheu rishikimin 1769765 nga Kolega2357
(U kthye versioni 1769765 i bërë nga Kolega2357 (diskutimet))
(Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 93.86.85.171) dhe riktheu rishikimin 1769765 nga Kolega2357)
{{Delete| Spam}}
 
 
{{pa referenca}}
[[Skeda: Jimmy Wales Fundraiser Appeal.JPG|thumb|right|200px|Jimmy Donal "Jimbo" Wales]]

Menyja e navigimit