Dallime mes rishikimeve të "Kreshnik Qato"

Jump to navigation Jump to search
29 bytes removed ,  4 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
v (ketegorizim si i gjallë using AWB)
Qato ka akuzuar ish manaxherët e tij, përfshirë Besnik Berishan, për kërcënime dhe shpifje ndaj tij nëpërmjet një mesazhi të dërguar tek "[[Gazeta Shqiptare]]" <ref>[http://www.peshkupauje.com/kreshnik-qato-me-kercenon-ish-menaxheri-im/2007/01/26/ Kreshnik Qato: "Më kërcënon ish menaxheri im"], nga Gazeta Shqiptare nëpërmjet [[Peshku Pa Ujë]]</ref>
 
== Tituj të veprave ==
: '''''[[Boksi|Boks]]'''''
* '''Kampion i Evropës Lindore'''
{{Reflist}}
 
== Shiko dhe këtë ==
* [[Lista e boksierëve shqiptarë]]
* '''[[Sportistët më të dalluar shqiptar]]'''
 
== Lidhje të jashtme ==
 
{{sport-cung}}
<!-- kategorizim dhe ndëruiki -->
 
[[Kategoria:Biografi shqiptarësh]]

Menyja e lëvizjeve