Dallime mes rishikimeve të "Justiniani I"

Jump to navigation Jump to search
33 bytes added ,  4 vjet më parë
Rregullova gabimet drejtshkrimore
(Refuzoi 4 ndryshimet e fundit të tekstit (nga 109.92.112.243, 79.106.209.193 dhe Mr Robot) dhe riktheu rishikimin 1629712 nga Liridon)
(Rregullova gabimet drejtshkrimore)
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
{{Vini Re!}}
{{Infobox person
| emri = Justiniani I ( Cr Justinian se ja qite robte)
| emër tjetër =
| image = Meister_von_San_Vitale_in_Ravenna_004.jpg
Anonymous user

Menyja e lëvizjeve