Jump to content

Dallime mes rishikimeve të "Bergen"

3 bytes removed ,  5 vjet më parë
Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga Marbott) dhe riktheu rishikimin 1590018 nga Marbott
[redaktim i pashqyrtuar][Redaktim i kontrolluar]
v (rregullim sintakse)
(Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga Marbott) dhe riktheu rishikimin 1590018 nga Marbott)
{{Ky artikull|Për përdorime të tjera shiko: ''[[Bergen (kthjellim)]]''.}}
{{Cung|Norvegjia}}
 
{{Kartela vendbanim
| emri = Bergen
 
[[Kategoria:Komuna në Norvegji]]
 
 
{{Cung|Norvegjia}}
3.727

edits