Ndryshimi mes inspektimeve të "Libia"

Jump to navigation Jump to search
51 bytes added ,  3 vjet më parë
v
shtova koordinatat
(→‎Lidhje të jashtme: përmirësime teknike, hoqa: <!--interwiki-->, <!-- kategorizim dhe ndëruiki--> duke përdorur AWB)
v (shtova koordinatat)
{{coord|27|N|17|E|source:wikidata|display=title}}
 
{{për përmirësim}}
{{KUTIALibia}}

Menyja e navigimit