Ndryshimi mes inspektimeve të "Guajana"

Jump to navigation Jump to search
106 bytes removed ,  3 vjet më parë
Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 77.247.95.68) dhe riktheu rishikimin 1671240 nga Flladimi
(Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 77.247.95.68) dhe riktheu rishikimin 1671240 nga Flladimi)
** 5,0 % Kisha Adventiste Shtatë ditë
** 1,7 % Metodistët
** 1,1 % [https://www.jw.org/sq/botime/revista/g201008/%C3%A7far%C3%AB-besojn%C3%AB-d%C3%ABshmitar%C3%ABt-e-jehovait/ [Dëshmitarët e Jehovait]]
** 17,9 % [[Krishterimi|Krishterë të tjera]]
* 7,3 % [[Mysliman]]ët

Menyja e navigimit