Jump to content

Hashim Thaçi: Dallime mes rishikimesh

97 bytes removed ,  6 vjet më parë
Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga AriBk) dhe riktheu rishikimin 1726454 nga Пугачов Иван Петрович
[redaktim i pashqyrtuar][Redaktim i kontrolluar]
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga AriBk) dhe riktheu rishikimin 1726454 nga Пугачов Иван Петрович
Rreshti 70:
si [[NATO]], [[BE]], [[OKB]], etj.
== Aktivetit si Kryeminster 2007-2011 ==
 
Z.Hashim Thaçi ishte nje nga kryeministrat qe kane punuar me se shumti gjate mandatit te tij.
 
==Kriza politike 2010/2011 Deshtimi i kualiconit PDK-LDK==