Ndryshimi mes inspektimeve të "Maurizio Malvestiti"

Jump to navigation Jump to search
v
 
<gallery>
File:BISHOP MalvestitiEpiscopal ordination 01of octbishop 11thMaurizio 2014Malvestiti.jpg|Patriarku [[maronitët|maronit]] Béchara Boutros Raï i ngre duart imzot Malvestitit. Mbrapa patriarkut, kardinalët Leonardo Sandri dhe Gerhard Ludwig Müller.
File:BISHOP malvestiti lodi installed.jpg|Peshkopi Malvestiti sapo ka hyrë në katedralen e Lodit.
</gallery>

Menyja e navigimit