Dallime mes rishikimeve të "Chris Rock"

Jump to navigation Jump to search
4 bytes added ,  3 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
v (Bot: Migrating 33 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q4109 (translate me))
 
'''Chris Rock''' lindi më [[7 shkurt]] [[1965]] në [[Andrews (South Carolina)|Andrews]], [[South Carolina]], [[ShBA]], është një [[aktor]] dhe [[komedian]] amerikan.
 
[[2005]] udhëheqi ai për herë të parë [[Academy Award - 2005|Oskarin]].
 
== Tituj të veprave ==

Menyja e lëvizjeve