Ndryshimi mes inspektimeve të ".al"

Jump to navigation Jump to search
103 bytes added ,  2 vjet më parë
Shtimi i EderHost.com, nje nga regjistruesit zyrtar per .al domain dhe gjithashtu nje shtes kllap tek AKEP ne fund se mungonte.
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
(Shtimi i EderHost.com, nje nga regjistruesit zyrtar per .al domain dhe gjithashtu nje shtes kllap tek AKEP ne fund se mungonte.)
 
== Lidhje të jashtme ==
* [http://www.akep.al AKEP] Autoriteti i Komunikimeve Elektronike dhe Postare (AKEP)
* [https://ederhost.com/tld/al-domain/ EderHost.com] Regjistrues Zyrtar i domaineve .al (.al Domain)
* [http://www.webhost.al WebHost.al] Regjistrues Zyrtar i domaineve .al
* [http://www.host.al Host.al] Regjistrues zyrtar për domainet .al
Anonymous user

Menyja e navigimit