Ndryshimi mes inspektimeve të "Gjuha tsvana"

Jump to navigation Jump to search
29 bytes added ,  2 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
v (→‎Shiko dhe këtë: Rregullime markup-i. duke përdorur AWB)
 
| [http://www.sil.org SIL] ||{{{sil}}}
|}
 
Gjuhë'''Gjuha tsvana''' është gjuha që flitet në jugun e Afrikës.
 
== Shiko dhe këtë ==

Menyja e navigimit