Dallime mes rishikimeve të "Lista e personaliteteve nga komuna e Podujevës"

Jump to navigation Jump to search
→‎Artistët: Shtova një personalitet shtesë.
(Shtim)
Etiketat: Përpunim pamor Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
(→‎Artistët: Shtova një personalitet shtesë.)
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
 
* [[Genti Sheholli]], kengetar dhe kitarist
Fatmire Fusha, Piktore
 
 
[[Kategoria:Podujevë| ]]
Anonymous user

Menyja e lëvizjeve