Ndryshimi mes inspektimeve të "Azem Shkreli"

Jump to navigation Jump to search
15 bytes removed ,  2 vjet më parë
Refuzoi 2 ndryshimet e fundit të tekstit (nga 46.99.69.28) dhe riktheu rishikimin 1771643 nga Wielemir
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
(Refuzoi 2 ndryshimet e fundit të tekstit (nga 46.99.69.28) dhe riktheu rishikimin 1771643 nga Wielemir)
 
Azem shkreli u ngjit në maje të letrave shqipe.
follow n'insta: @violagulaa
 
== Veprat letrare ==
 
=== Drama ===
* Fosilet- gjema({{L|1968}}), dikush permvajtjen e fosilet
* Varri i qyqes ({{L|1983}}) etj.
 
== Lidhje të jashtme ==

Menyja e navigimit