Dallime mes rishikimeve të "Bashkia Tropojë"

Jump to navigation Jump to search
v
Kjo eshte njesia adminstrative, cdo gje tjeter mund te futet ne vendbanimin Bajram Curri
v (→‎Shiko edhe: rregullim sintakse)
v (Kjo eshte njesia adminstrative, cdo gje tjeter mund te futet ne vendbanimin Bajram Curri)
 
{{Bashkia
| EMRIRASADHANORE = BajramBashkia Currisëe Tropojës
| FOTO =
| PËRSHKRIMI =
| KËSHILLI BASHKIAK =
}}
'''BajramBashkia CurriTropojë''' është një [[bashkia|bashki]] në [[Rrethi i Tropojës|Rrethin e Tropojës]] në [[Shqipëria|Shqipëri]] dhe i vetmi vendbanim i bashkisë është qyteti [[Bajram Curri (qytet)|Bajram Curri]].<ref name="Fletorja Zyrtare">{{cito uebin|title=FLETORJA ZYRTARE E REPUBLIKËS SË SHQIPËRISË|url=http://www.reformaterritoriale.al/images/presentations/Ligji%20ndarja%20territoriale_Fletore_zyrtare.pdf|website=www.qbz.gov.al|date=1 September 2014|accessdate=20 December 2017}}</ref>
 
== Vendbanimet ==
{{ {{PAGENAME}} }}
<!-- == Gjeografia == !-->
<!-- == Historia == --!>
<!-- == Demografia == --!>
<!-- == Ekonomia == --!>
<!-- == Politika == --!>
<!-- == Kultura == --!>
<!-- == Lidhje të jashtme == !-->
== Burimet ==
{{reflist}}
 
== Shiko edhe ==
{{Qarku i Kukësit}}
 
[[Kategoria:Bashki në Shqipëri|B]]
 
 
{{AL-gjeo-cung}}

Menyja e lëvizjeve