Ndryshimi mes inspektimeve të "Diskutim:E madhe është gjëma e mëkatit"

Jump to navigation Jump to search
ska përmbledhje të redaktimeve
(→‎Titulli: seksion i ri)
== Titulli ==
 
{{ping|Udha}} të lutem shiko si e pershkruan Buzo çeshtjen e titullit. E zoteroj botimin e pare qe eshte botuar me perkujdesjes e se bijes te Kutelit, ka vetem "E madhe eshte gjema e mekatit" dhe "Tat Tanushi" ('''jo''' ''i Bubutimes'', qe me sa duket ''si shtese'' eshte zgjedhje editoriale e mevonshme). Them t'i rrime ketyre dyve, Hamiti dukshem bazohet vetem tek zgjedhja editoriale. --[[Përdoruesi:Hatake|Mondvalsen]] ([[Përdoruesi diskutim:Hatake|diskutimet]]) 22 janar 2018 17:57 (CET)
7.597

edits

Menyja e navigimit