Jump to content

Dallime mes rishikimeve të "Ropotova"

5 bytes added ,  4 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
[Redaktim i kontrolluar][Redaktim i kontrolluar]
No edit summary
No edit summary
|Stema_artikulli =
|Stema_gjerësia =
|Pamje = <!--Pa ''Skeda:'' në fillim-->Ropotovo 02.JPG
|Përshkrimi i pamjes =
 
<!--Sipërfaqja dhe Demografia -->
|Sipërfaqja =
|Popullsia = 546
|Popullsia_viti = 2002
|Dendësia =
|Vendasit =
|Krahina =
|Lartësia = 596
|Zona Kohore = [[Zona Kohore e Evropës Qendrore|CET]]([[UTC+1]])
|Ora Verore = [[Ora Verore e Evropës Qendrore|CEST]]([[UTC+2]])
|Kodi Postal = 7504
|Prefiksi = (+389) 048
|Targa e automjeteve = PP
|CoordAddon =
<!--Koordinatat Mënyra #1-->
| gjer_g=41 | gjer_m=27 | gjer_s=01 | gjer_dr =N
| gjat_g=21 | gjat_m=22 | gjat_s=25 | gjat_dr =E
<!--Koordinatat Mënyra #2-->
|gjerësi =