Ndryshimi mes inspektimeve të "Vidomiriqi"

Jump to navigation Jump to search
17 bytes added ,  3 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
| gjat_g=20 | gjat_m=48 | gjat_s=35 | gjat_dr = E
}}
'''Vidomiriq''' është një vendbanim në komunën e [[Komuna e Mitrovicës|Mitrovicës]], [[Kosovë]]. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrinemrat '''Vitmir''' dhe '''Bregas'''.
<!-- == Gjeografia == -->
<!-- == Demografia == -->

Menyja e navigimit