Ndryshimi mes inspektimeve të "Urani (element kimik)"

Jump to navigation Jump to search
Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 46.99.139.79) dhe riktheu rishikimin 1734323 nga Samuele2002
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
(Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 46.99.139.79) dhe riktheu rishikimin 1734323 nga Samuele2002)
{{Infoboks Element Kimike
| Seria = A
| Numri atomik = 9.292
| Emri = Urani
| Simboli = URANI{|

Menyja e navigimit