Dallime mes rishikimeve të "Justiniani I"

Jump to navigation Jump to search
46 bytes added ,  3 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
(Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 79.106.126.157) dhe riktheu rishikimin 1773053 nga 1l2l3k)
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
| përshkrimi =
| datëlindja = 482
| vendlindja = Tauresium, [[Dardania]], (Sot [[Republika e Maqedonisë]])hvmxmgdxmhxfmhfxxmhfx,hfhfh,fxxhhfxhkxuxxxxxnx
| data e vdekjes = 15 Nëntor 565
| vendvdekja = [[Konstandinopoja]]
Anonymous user

Menyja e lëvizjeve