Ndryshimi mes inspektimeve të "Medea"

Jump to navigation Jump to search
17 bytes added ,  3 vjet më parë
+
(Refuzoi 2 ndryshimet e fundit të tekstit (nga 217.73.143.138 dhe Mr Robot) dhe riktheu rishikimin 1601094 nga 46.7.116.40: vandalizëm)
(+)
{{joref}}
{{pp}}
'''Medea''' ({{lang-la|Μήδεια}}, {{lang-la|Medea}}) - bija e Eetit, [[mbreti]]t të Kolhidës dhe e gruas së tij, Eidës, magjistare e fuqishme.
 

Menyja e navigimit