Ndryshimi mes inspektimeve të "Përdoruesi diskutim:Fapaf"

Jump to navigation Jump to search
ska përmbledhje të redaktimeve
::::Kuptoj vetem referencimin e mire te artikullit, siç na e mundeson mjeti krahasues. Ke ndonje gje me teper perveç kontributit tend per primitivizimin selektiv? --[[Përdoruesi:Fapaf|Fapaf]] ([[Përdoruesi diskutim:Fapaf|diskutimet]]) 3 mars 2018 21:54 (CET)
:::::Profesioni "atentator"?! Mos na humb kohën me kotësira të lutem. [[Lev Nussimbaum|Ky]] ka edhe libra tjerë të mirë, lexoji.--[[Përdoruesi:Udha|Udha]] ([[Përdoruesi diskutim:Udha|diskutimet]]) 3 mars 2018 22:00 (CET)
::::::Tani eshte me mire, me çdo paragraf te referencuar dhe detajin kot qe theksove te ndrequr --[[Përdoruesi:Fapaf|Fapaf]] ([[Përdoruesi diskutim:Fapaf|diskutimet]]) 3 mars 2018 22:05 (CET)
263

edits

Menyja e navigimit