Ndryshimi mes inspektimeve të "Përdoruesi diskutim:Fapaf"

Jump to navigation Jump to search
ska përmbledhje të redaktimeve
:::Shikojua permbajtjen meqe predikon verbtazi: kam kontribuar ne permbajtje me vendosje referencash te rregullta. Nese je injorant historie, stili, biografie, gjuhe, çuditem si perzihesh. Kjo nuk eshte çeshtje fjale te fundit, por '''konvencioni stili''' siç kokefortesish heziton ta kuptosh --[[Përdoruesi:Fapaf|Fapaf]] ([[Përdoruesi diskutim:Fapaf|diskutimet]]) 4 mars 2018 00:41 (CET)
::::Cfare po flet, artikulli kishte referenca edhe para se te nderhyje ti Biber--[[Përdoruesi:Udha|Udha]] ([[Përdoruesi diskutim:Udha|diskutimet]]) 4 mars 2018 00:42 (CET)
:::::Po, por nuk kishte karakter enciklopedik ne pershkrim: ishte i mbushur me epitete, pov dhe propagande nacionaliste. Duhen vetem syze konjiktive te kthjellta qe te kuptohet nje artikull i esellt ne permbajtje. Faktet mjaftojne, glorifikimet jane per gjetke --[[Përdoruesi:Fapaf|Fapaf]] ([[Përdoruesi diskutim:Fapaf|diskutimet]]) 4 mars 2018 00:43 (CET)
263

edits

Menyja e navigimit