Ndryshimi mes inspektimeve të "Jovan Bardhi"

Jump to navigation Jump to search
56 bytes added ,  3 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
(Faqe e re: '''Jovan Bardhi''' (Kosovë e Madhe, 15 shkurt 1927) ka qenë ushtar, nëpunës dhe ministër i shtetit shqiptar. Kategoria:Biografi shqiptarësh Kategoria:Lindje 1927 Kateg...)
 
'''Jovan Bardhi''' (Kosovë e Madhe, [[15 shkurt]] [[1927]]) ka qenë ushtar, nëpunës dhe ministër i shtetit shqiptar.
 
== Biografi ==
 
== Referencat ==
<references />
[[Kategoria:Biografi shqiptarësh]]
[[Kategoria:Lindje 1927]]
Anonymous user

Menyja e navigimit